Про нас

Компанія ДКР

ПРОЕКТУЄМО, БУДУЄМО і РЕМОНТУЄМО:

Будинки та Споруди

Бізнес-Центри, Торгові Центри

Магазини і Торгові Приміщення, Офіси, Готелі, Ресторани

Фабрики, Цехи і Склади від 100 до 10000 кв.м.

Будівельна компанія «ДКР» здійснює повний спектр комплексних будівельних, внутрішніх оздоблювальних робіт, генпідряд на ремонт і реконструкцію будівель і приміщень на об’єктах комерційного призначення. Основним сектором в якому працює компанія є комерційна нерухомість: торговельні, розважальні та офісні центри, готелі, логістичні комплекси і поширюється на всю територію України. Наш портфель це десятки реалізованих проектів по всій країні, від ремонту офісу в 100 м² до реконструкції будівель в 6 000 м². За період існування ми зарекомендували себе як досвідчена компанія, що відрізняється професіоналізмом і високою якістю виконуваних робіт.


Сьогодні «ДКР» – це максимально інтегрована команда однодумців, яка впроваджує інноваційні програми і технології в усі будівельні процеси, що забезпечать максимальну продуктивність протягом усього життєвого циклу проекту. Ми зібрали колектив фахівців вищої категорії, який зможе втілити в реальність архітектурні рішення будь-якої складності, професійно управляти всім проектом, від розробки і узгодження технічної документації, до введення об’єкта в експлуатацію. Весь інженерно-технічний склад компанії, має великий досвід і високу кваліфікацію в сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Компанія «ДКР» надає будівельні послуги по всій території України:

  • створення дизайн-проектів об’єктів архітектури та їх внутрішнього оздоблення;
  • проектування об’єктів архітектури;
  • будівництво об’єктів архітектури;
  • ремонт торгових центрів, магазинів, офісів, будинків та квартир;
  • здійснення технічного та авторського нагляду за будівництвом об’єктів архітектури;
  • генеральний підряд з метою мінімізації загального терміну проектування і будівництва об’єкта і оптимізації витрат;
  • розробка та впровадження інноваційних проектів у сфері енергоефективності, будівництва та архітектури.

Інтерес клієнта – наш інтерес


Гарантована якість робіт

Юридичний супровід будівництва

Прозора цінова політика

Для нас важливо не тільки якісно виконати свою роботу в строк, але і підтримувати конструктивний діалог з клієнтом на кожному етапі співпраці

Будівельна компанія ДКР


Будівельна компанія «ДКР» здійснює будівництво об’єктів будь-якої складності, використовуючи технології завтрашнього дня вже сьогодні!

Ми ставимося до розробки проекту з особливою відповідальністю, оскільки розуміємо, що від цього буде залежати термін експлуатації майбутньої будівлі, рівень його безпеки і комфорту.

Надаємо повний комплекс послуг та гарантуємо якість віконаних робіт, порядність, креативний підхід та врахування побажань клиєнтів.

Ви шукаєте надійну будівельну компанію в Києві?

Ми запропонуємо Вам оптимальне рішення, розроблене індивідуально під ваше завдання!
Контакты

Замовити зворотній дзвінок