Будівництво офісних, торгових центрів, магазинів, будинків

Будівництво 

Будівництво будинків, котеджів, реконструкція будівель, приміщень

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є індивідуальне будівництво котеджів, заміських будинків, ремонт та реконструкція квартир і офісів, офісних приміщень, створення і втілення ексклюзивних інтер’єрів будинків.

Ми виконуємо такі роботи:

  • будівництво багатоповерхових та малоповерхових будинків, зокрема — котеджі, каркасні будинки, термодома;
  • монолітне будівництво;
  • реконструкція будівель, промислових, адміністративних, офісних приміщень і магазинів;
  • висотні, фасадні, покрівельні роботи;
  • демонтажні роботи різної складності;
  • внутрішні і зовнішні інженерні мережі;
  • промислові підлоги;
  • ремонт, реконструкція фасадів, покрівлі, квартир і офісів.

Співпраця з нашою компанією – це унікальна можливість отримати повний комплекс послуг: від проекту і будівництва будинку до здачі його в експлуатацію, яка дає можливість нашим Замовникам мінімізувати свої витрати і одночасно уникнути багатьох неузгодженостей між процесом проектування і будівництвом.

БУДУЄМО:

Будинки та Споруди

Бізнес-Центри, Торгові Центри

Магазини і Торгові Приміщення, Офіси, Готелі, Ресторани

Фабрики, Цехи і Склади від 100 до 10000 кв.м.

Будівництво торгових та офісних центрів

Компанія «ДКР» будує торгові та офісні центри, магазини. Це – комерційні, соціальні об’єкти, які використовуються для розміщення торгових підприємств, офісів, інших інфраструктурних об’єктів.

Функціональність

Для ефективної роботи торгового центру потрібні парковки для відвідувачів, транспорту персоналу, вантажного транспорту. Будівлі ділять на зони: торгові галереї, фудкорти, зони відпочинку, розваг, офісну, адміністративну частину. Ми плануємо їх розташування так, щоб забезпечити просту навігацію, зручне використання ТЦ для відвідувачів, співробітників.

Оснащеність

Торговий центр замінює відразу декілька інфраструктурних об’єктів, і його оснащення формують з урахуванням цього. При електромонтажі враховують характеристики енергоспоживачів (більш потужні в зоні фудкорту, менш – в торгових галереях), передбачають резервне живлення. При облаштуванні систем безпеки встановлюють систему пожежного оповіщення, пожежогасіння, додатково використовують відеоспостереження, СКУД і т.п. В окремих блоках (торговий, офісний, адміністративний і т.п.) передбачають кімнати відпочинку, санвузли для персоналу. Окремо обладнають санвузли для відвідувачів. Для переміщення між поверхами встановлюють ліфти, ескалатори.