Генеральний підряд

Генеральний підряд

Оптимізація вартості об’єкта

Повний технологічний цикл

Чітке дотримання умов контракту

Надаючи послуги генерального підряду, будівельна компанія «ДКР» дає можливість замовнику уникнути безлічі проблем, пов’язаних з реалізацією повномасштабних типових і нестандартних будівельних проектів, а також вирішити ряд важливих питань на всіх етапах будівництва.

При веденні великомасштабного будівництва часто замовнику буває дуже складно встежити за своєчасною доставкою будівельних матеріалів, дотриманням технології всіх виконуваних процесів, координувати діяльність працівників на будівельному майданчику, вести всю необхідну документацію, здійснювати проміжний і остаточний контроль якості робіт.

ВИСТУПАЮЧИ ГЕНЕРАЛЬНИМ ПІДРЯДЧИКОМ, НАША КОМПАНІЯ ЗДАТНА ЗДІЙСНЮВАТИ БУДІВЕЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В РАМКАХ ДОГОВОРУ І БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, ЯК ЗА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ, ТАК І ЗА ОБСЯГИ РОБІТ СУБПОДРЯДНИХ ОРГАНІЗАЦІЇ. 

Це стосується консультативних послуг, геодезичних робіт, пошуку і залучення фахівців для виконання вузько будівельно-монтажних робіт і організація взаємодій між ними, розробки та оформлення проектно-технічної та розрахунково-кошторисної документації, виконання фінансових розрахунків, контролю фінансових потоків, організації технічного контролю, дотримання трудового законодавства, техніки безпеки, пожежної безпеки і здачі об’єкта в експлуатацію.

Завдяки комплексному підходу і чіткій взаємодії між усіма учасниками будівельного процесу замовник отримує високоякісний об’єкт «під ключ», виконаний в обумовлені терміни відповідно до вихідних проектних даних, з дотриманням всіх державних будівельних стандартів і санітарних норм.

Оснащення і укомплектованість фірми дозволяють надавати послуги генерального підряду на високоякісному рівні, реалізуючи нестандартні і сміливі ідеї наших замовників.

Завдяки своєчасному навчанню та підвищенню кваліфікації наші співробітники освоюють передові будівельні технології, матеріали і техніку роботи з ними.

Довгострокова гарантія на виконувані роботи і своєчасний контроль на всіх етапах зобов’язує нас робити роботу якісно і надійно.