Ремонт будинків, офісних і торгових приміщень

Ремонт офісів, магазинів, будинків, квартир

ЗРОБИМО РЕМОНТ «ПІД КЛЮЧ» ЗА ФІКСОВАНОЮ ЦІНОЮ

Ремонт та оздоблення офісних приміщень

Організація виконує оздоблювальні роботи в офісних і торгових приміщеннях. Виконуючи весь комплекс робіт під ключ, ми працюємо з рядом компаній, які виконують спеціальні роботи (монтаж вентиляції і кондиціонування, монтаж охоронних, пожежних систем, монтаж слабкострумових мереж, установка офісних перегородок і т.п.), залучаючи їх в якості субпідрядників.  Ми також працюємо з організаціями, рекомендованими замовником, виконуючи функції генпідрядника. Ми можемо одночасно вести роботу на трьох … чотирьох оздоблювальних ділянках, залучити до роботи 5 … 6 комплексних бригад загальною чисельністю до 100 чоловік і виконати ремонт від 500 до 10 000 кв.м. приміщень.

Ремонт та оздоблення торгових приміщень

Ремонт і обробка торгових приміщень – проектування, ремонт, оздоблення магазинів, ремонт та реконструкція торгових центрів і т.п. має ряд особливостей, головна з яких – необхідність виконати роботи в найкоротший період часу і забезпечити своєчасне відкриття магазину. Якщо ж робота ведеться в умовах діючого торгового центру, то крім цього виникає необхідність організовувати роботи в нічну зміну.   Ми виконуємо весь комплекс робіт з будівництва магазинів, будівництва торгових центрів під ключ.  З упевненістю можемо гарантувати якість робіт і здачу об’єкта.

Ремонт будинків та квартир

Компанія ДКР пропонує ремонт будинків квартир не тільки в Києві, а й по всій Україні. У нас Ви можете замовити як окремі типи ремонтних робіт або частковий ремонт, так і універсальну комплексну послугу ремонту «під ключ»,  дизайнерський ремонт. Вибравши команду нашої компанії, Ви отримаєте сучасний ремонт.

Ви шукаєте надійну будівельну компанію в Україні?

Ми запропонуємо Вам оптимальне рішення, розроблене індивідуально під ваше завдання!